Çözümler

Anasayfa ⇀ Çözümler

Büyük Veri Sistemleri

Büyük Veri ışık hızı ile evrimleşmekte. Artık veri akışı her yerde. KORLOG yapısal ve yapısal olmayan verinin analizi ile tamamıyla yeni ve paha biçilemez bir operasyonel verilere ışık tutabilir. Yakalamaya hazırlanın!

Bulut Yönetimi

KORLOG çözümleri ve uzmanlığı, açık ve güvenli bir şekilde bütünleşik bulut altyapısı oluşturmanıza yardımcı olur. KORLOG markalarından biri olan yerindehosting.com özel ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi özellikler sunan bir KORLOG hizmetidir.

IT Danışmanlığı

Büyük veri, IoT, donanım, yazılım ve Ar-Ge projeleriniz için uzmanlar ile temasa geçin. KORLOG endüstride geniş tecrübesi olan uzman takımlar tarafından yönlendirilen uygulamalı gerçek dünya danışmanlığı sağlamaktadır.

Yazılım Geliştirme

Alanında uzman yazılım ekibimiz web programlama konusunda ihtiyaçlarınızı gerçekleştiriyor. Açık kaynak kodlu yazılımlar, dinamik ve kullanıcı dostu ara yüzler ile her zaman dikkatleri üzerinize çekin!

Veri Analitiği

Verileriniz üzerinde yapay zeka, istatiksel analiz, yorumlama ve görselleştirme çalışmaları ile her yerde ve istediğiniz anda en doğru sonuçları elde edin! Bu sayede karar verme süreçlerinde daha yenilikçi ve ileri görüşlü olabilirsiniz.

Bilgisayarlı Görü

Derin öğrenme yöntemlerine dayalı nesne tespiti, yüz tanıma ve endüstriyel görüntü işleme konularında çeşitli yazılımlar geliştirerek trendleri takip ediyoruz.

RFID Erişim Kontrol Sistemleri

RFID sistemleri kullanarak kartlı geçiş, personel kontrol ve kartlı ödeme ihtiyaçları için güvenilir teknolojiler üretiyoruz.

Gömülü Elektronik Sistemleri

KORLOG gömülü tasarım ihtiyaçlarınızı karşılarken kolay bakım, pürüzsüz entegrasyon ve yüksek kaliteli sürdürülebilir çözümler sağlar.